مرکز دانلود فایل یک فایل

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.ضمنا برای اینکه راحت تر محصول مورد نظرتون رو پیدا کنید از قسمت (جستجوی محصولات) بالای صفحه استفاده کنید. با تشکر

دانلود پروژه اعتماد بنفس 17 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 17

 

 

موضوع تحقيق: اعتماد بنفس

دانشجوی سال یکم: علی شاکری

برگرفته از كتاب هاي: سلامت روان، كليدهاي پرورش اعتماد به نفس در كودكان و نوجوانان

عزت نفس

ميراث گرانبهايي كه همه ما به عنوان پدر و مادر براي فرزندانمان به جا مي گذاريم، احساس عزت نفس است. اين خصوصيت، هديه اي نيست كه بتوان آن را از طريق وراثت به كودكان منتقل كرد، زيرا به طور ذاتي در ژن هاي ما وجود ندارد. عزت نفس، بر اساس تجارب ما و از روزهاي اول زندگي، شروع به شكل گيري مي كند. ما به عنوان والدين، نقشي اساسي در روند اين شكل گيري، بر عهده داريم.

اين كتاب، راهنماي والديني است كه مي خواهند فرزنداني برخوردار اس خودآگاهي مثبت، حس احترام به نفس و حس خوب بودن، داشته باشند. ما به ابعاد مختلفي كه والدين در آنها دخالت دارند، مانند: محبت كردن، احترام گذاشتن، گوش دادن به حرف هاي كودك، تشويق كردن، استفاده از قدرت، رشد حس استقلال و نيز نحوه تأثير تمامي اين عوامل بر رشد عزت نفس كودك، توجه كرده و به بررسي تأثير فوق العاده مدرسه بر خودآگاهي كودك، مسئله شخصيت و جنسيت كودك و نحوه برخورد با كودكان فاقد حس احترام به نفس پرداخته ايم.

تمامي استعدادها و توانايي هاي بالقوة كودك نابود خواهد شد مگر آنكه حس عزت نفس، آنها را فعال كرده و به هر كدام جهت بدهد.

عزت نفس ضعيف، نه تنها خوش بيني و ميل طبيعي كودك به زندگي را كاهش مي دهد، بلكه در بدترين شرايط اين نيروهاي مثبت را به انرژي مضرّي براي كودك و جامعه تبديل ميكند. اميدوارم اين كتاب به شما نشان دهد كه چگونه مي توانيد در جريان ايفاي نقش پدر و مادري و تربيت، رشد عزت نفس كودكتان را محور و زمينه طبيعي و اوليه همه چيز قرار دهيد.

عزت نفس و اعتماد به نفس

اعتماد به نفس، در هنگام رويارويي ما با مشكلات مختلف و سازگاري شخصيتي ما به عنوان افراد مؤثر، مستقل و داراي ثبات احساسي، همواره با خودآگاهي مثبت در وجود ما همراه است. البته عكس اين موضوع نيز صادق است، يعني كمبود اعتماد به نفس، به خودآگاهي منفي يا درك منفي ما از خود مي انجامد. ارتباط بين سازگاري شخصيتي و عزت نفس، به هر دو صورت ياد شده – چه مثبت و چه منفي- ايجاد مي شود. اگر خودآگاهي مثبتي داشته باشيم، مي توانيم با اعتماد به نفس بيشتري با مشكلات برخورد كرده و به موقعيت بهتر و موفقيت آميزتري دست يابيم. بالطبع، هر موقعيت موفقيت آميز به نوبه خود عزت نفس ما را افزايش مي دهد و اعتماد به نفسمان را زيادتر مي كند. عكس اين حالت نيز صادق است، يعني كاهش عزت نفس باعث كاهش كارآيي مؤثر ما به عنوان يك انسان ميشود.

تحقيقات وسيعي كه طي سال هاي متمادي صورت گرفته، نشان داده است كه در بيشتر فعاليت هاي بشر، ارتباطي آشكار بين خودآگاهي مثبت و موفقيت در بازده كاري افراد وجود دارد. از طرفي، ارتباط ميان خودآگاهي منفي و بعضي از رفتارهاي زيانبار كه منشأ مشكلات عديدة اجتماعي به شمار مي روند، ثابت شده است. بنابراين، اگر تمام تلاش خود را براي پيشبرد رشد عزت نفس بالا در كودكانمان به كار ببنديم، بهترين فرصت ممكن را براي رشد و تكامل استعدادهاي بالقوة آنان به عنوان افرادي منحصر بفرد و يا اعضاي مؤثر جامعه، مهيّا كرده ايم. مسلماً با اين كار، راه شروع زندگي را به كودكانمان نشان مي دهيم.

گوش كردن به حرف هاي كودك و اعتماد به نفس

اينكه شنوندة خوبي باشيد، منافع بسياري براي خانواده تان خواهد داشت. از آنجا كه خوب گوش كردن شما باعث مي شود كودكتان احساسات خود را بيان كند و بر آن سرپوش نگذارد، تنش و ناراحتي در ميان اعضاي خانواده تان از بين مي رود. خوب گوش كردن باعث


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,400 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
29_948721_4712.zip46k

دانلود مقاله کامل درباره اینترنت بی سیم

دانلود مقاله کامل درباره اینترنت بی سیم             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل : Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :25   بخشی از متن مقاله مقدمه نیاز روز افزون به پویایی كارها ، استفاده از تجهیزاتی مانند تلفن همراه ، پیجرها و ... بواسطه وجود شبكه های بی سیم امكان پذیر شده است. اگر كاربر یا شركت یا برنامه كاربردی خواهان آن باشد كه داده و اطلاعات مورد نیاز خود ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات